Moje první střelby s novou zbraní – T.N.J.
Obecné info

Moje první střelby s novou zbraní

Byla sobota a já měl doma asi 3 dny koupenou novou AEG od Specna Arms M4 Keymod RRA SA-E07 EDGE.

Výsledek obrázku pro M4 Keymod RRA SA-E07 EDGE™ [Specna Arms]

Bylo asi 9 hodin ráno, když jsem se s kamarády, které do Airsoftu hodlám teprve zasvětit, domlouval, že jim zbraň ukážu a že ji zajedeme někam vyzkoušet. Přípravy byly velkolepé, jelikož mi z obchodu zapomněli poslat pár věcí, které jsem k otestování potřeboval, takže všemu předcházelo zapůčení redukce na baterii, ruční ládování tlačících zásobníků a shánění odvozu.

Po naplnění zásobníků, zapůjčení redukce od Zefyra a konečnému domluvení s přáteli, jsme se kolem 3 hodin vydali na místní diskgolfové hřiště, kde nikdo nebyl a taxikář nás v rámci rozumné ceny dál nedovezl.

Následovalo vytažení zbraně, kontrola zda je vše připraveno, rozmístění plechovek na vetvičky místních stromů a zasunutí zásobníku – cvak – hotovo, teď jen zmáčknout poprvé spoušť. Po krátké oční výměně s přáteli, kde by diskuze vypadala asi jako “nech nás to hned vyzkoušet”, “jste blbí ? já první” :)) jsem zámířil a vystřelil. Vedle 😀 ještě asi 50 kuliček letělo hala bala když jsem si řekl, že tedy seřídíme hop up – pár otočení a kuličky už létali kam jsme chtěli.

Následovalo dlouhosáhlé demolování plechovek různými způsoby střelby a z různých vzdáleností.

Odpoledne se pomalu blížilo ke konci, respektivně jeho světlá část a tak jsme se asi po hodině a půl rozhodli jít domů.

Pocity jsou skvělé a se zbraní jsem velice spokojený. Ještě musím s Infernalem a Zefyrem seřídit pořádně hop up na hranici dostřelu a počkat, až dojde kolimátor. Dále si změřit úsťovou rychlost a těšit se na první akci.

 

 

 

 

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.